Kurulduğumuz günden bu yana insanların ihtiyaçlarını karşılayan ve en kaliteli hizmeti veren firmamız daima yenilikçi çalışmalar için çaba göstermektedir. Tabelalar bir ürünün ya da çeşitli firmaların tanıtımı için kullanılan reklamların ilk basamağıdır. Bütün firmalar için reklam amaçlı ve iletişim alanında kullanılan tabela tüm şirketlere değişik farklı bir hava katmaktadır. Sektöründe yapılan işin en iyi tanıtımını tabela sayesinde yapmak mümkündür ve tabelanın amacı da budur.

(Image: https://www.rivalreklam.com.tr/images/big/benetton-plexi-kabartma-tabelalari-magaza20reklamlari.jpg)Reklam Amaçlı Tabela Çeşitleri Yapılacak olan işin reklamının ilk basamağı olan tabelaların birden fazla çeşidi ve bu çeşitli tabelaların da kendi aralarında farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; totem tabela, ışıklı ya da ışıksız tabela, led tabela, neon tabela, pullu tabela, kutu harf tabela, yönlendirme tabela, dijital tabela gibi çok fazla tabela çeşitleri vardır. Bu tabela çeşitleri arasında en çok ışıklı tabela ve dijital tabelalar tercih edilmektedir.

Tabela Seçimini Nasıl Yapmalıyız? Firmaların ihtiyaçlarına göre kullanılacak olan tabela ve bu firmaların çalışma ortamlarına göre değişik uygulamalar da kullanılabilir. Misal bir avukat bürosuna kesinlikle ışıklı tabela kullanmak doğru olmaz. Ayrıca firmanın bütçesi ile ilgili olarak da tabela seçimi çok önemlidir. Firmamız sizlerin tabela seçiminde ücretsiz olarak uygun olan tabelaya yönlendirerek seçiminizi yapmanıza yardımcı olmaktadır. Firma logonuz da tabela seçiminde önemli bir yere sahiptir. Çünkü firma logonuz her tabelaya uymayabilir.


Navigation